Yükleniyor...
Kendin için bir iyilik yap, Kulübe Gel !

Yaz Spor Okulu
 

Değerli aileler,

Club Sporium’ da sizler şehir merkezin den uzaklaşmadan spor yapma, dinlenme ve keyif veren bir atmosferde iyi vakit geçirme imkânlarından yararlanırken, çocuklarınız spor okullarında yaşıtlarıyla buluşup, yazın tadını çıkarıyor.

HER TÜRLÜ SPOR VE ETKİNLİK İMKANI

Club Sporium Spor okulları çocukların boş zamanlarını verimli ve eğlenceli bir şekilde değerlendirmelerini sağlıyor. Çocuklara yüzmeden basketbola, tenisten golfe birbirinden farklı, gün boyu spor dolu programlar sunuyor.

Yaz spor okullarında tam gün, yarım gün ve tek branşlar için hazırlanan programlarda çocuklar, yaş ve sportif yatkınlıklarına göre gruplara ayrılıyor. Sporun yanı sıra satranç dersi, ilk yardım, deprem gibi eğitim programlarından faydalanabiliyorlar. Bununla birlikte, kapalı spor alanları sayesinde yazın yağmurlu ya da olumsuz hava koşullarında spor programları aksamadan devam ediyor.

SAĞLIKLI BESLENME

Spor  okullarımızda, menüler beslenme uzmanları tarafından düzenleniyor. Özel beslenme alanında sunulan öğlen yemekleri ve ikindi kahvaltıları çocukların beğenisine göre hazırlanıyor. Annelerin de çocuklarının ne yediğinde aklı kalmıyor.

ŞENLİKLİ BİR ORTAM

Spor okullarımızda sadece spora değil kültür ve eğlenceye de vakit ayırmaya özen gösteriyor, çocuklarımız için gruplar halinde geziler düzenliyoruz. Gezilerde eğlence merkezleri ya da çocuklar için cazip, ilgi çekici mekanlar tercih ediliyor.

Hizmet anlayışını, yaşam boyu sürmesi gereken çağdaş spor felsefesinden alan Club Sporium, farklı sportif birimleriyle çocuklara ve farklı yaş gruplarına yıl boyunca çok özel alternatifler sunuyor. Uzman eğitmen kadrosu, zengin program içeriği, geniş imkanlara sahip tesisi ve lokasyonu sayesinde Club Sporium Spor Okulları, Avrupa ve Anadolu yakasının en çok tercih edilen yaz spor okullarının başında geliyor.